Acalypha.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

Бугенвіллея

Энциклопедия комнатных растений - Б

(Bougainvillea glabra) - Бугенвіллея гола, бугу, паперовий квітка.
Сімейство: Никтагиновые або ночецветные (Nyctaginaceae)
Батьківщина: Тропіки Південної Америки
Опис: Вічнозелена багаторічна ліана, з часом нагадує деревце, стебла дерев'яніють. Листки чергові, світло-зелені, на стеблах рослини присутні шипи. Справжні квіти дрібні, непоказні жовтуваті, оточені трьома брактеями (приквітками) пофарбованими в різні яскраві кольори (білі, рожеві, фіолетові, оранжеві, червоні), власне саме їх і приймають за справжній квітка бугенвиллеи. Завдяки роботі селекціонерів брактеи можуть мати не лише різні кольори, але і різноманітну форму і краю.

Бугенвіллея

Бугенвіллея

У природних умовах цвіте майже цілий рік, без перерви. Навіть не в тропіках, в місцевостях з м'якою, безморозной взимку - можна створювати справжні шедеври, повністю вкритих квітучої бугенвиллеей будівель. В наших умовах потрібен період спокою через брак сонячного світла в осінньо-зимовий період. У вченні Фен-шуй бугенвіллея вважається грошовим рослиною, яка залучає гроші до тих у кого живе.

Экспресс-тесты от «Фармаско»: быстро, точно, удобно

Догляд: Бугенвіллея є справжнім сонцепоклонником, для цвітіння їй потрібно максимум сонця. Чим більше сонця, тим краще цвітіння, але при цьому вона любить свіже повітря, невеликий рух. Ніякого сперте, гарячого повітря! Звичайно ж, при цьому треба пам'ятати, що бугу любить пити, при цьому бажано м'яку воду, інакше можливий хлороз. Взимку полив обмежений. Влітку температура +21... +24°С, взимку +10°С, бажано не нижче +5°С. Навіть якщо скине листя, навесні прокинуться нирки. Можна звичайно, не опускати температуру взимку, при гарною, потужною підсвічуванню вона зможе продовжити цвітіння.

Бугенвіллея

Бугенвіллея бонсай

Цвіте бугенвіллея на пагонах поточного року. Для гарного цвітіння потрібен трохи тіснуватий горщик, інакше квітка буде зайнятий освоєнням простору горщика. І ще, під час цвітіння вона дуже не любить коли її починають повертати або переставляти. Влітку рекомендується обрізати відцвілі пагони, залишаючи на них 4-5 нирок, що викликає розгалуження і продовження пишного цвітіння. Удобрювати до початку цвітіння потрібно акуратно, а під час і після цвітіння - не соромтеся, особливо якщо рослина велика, можна удобрювати до двох разів на тиждень.

 

Сайт знакомств преображает судьбы


Розмноження: Пишуть, що розмножується всіма відомими методами. Насіння ніколи не бачив, тому, гіпотетично вона так розмножується :) Живцями - визрілі зелені черешки з 2-3 міжвузлями, обов'язково обробляють стимуляторами коренеутворення і поміщають в міні-тепличку при температурі приблизно +25°С, протягом місяця утворюються корені.
Пересадка: Перевалюють в новий горщик см на 2 більше старого. Обов'язковий шар дренажу (керамзит), коріння намагаються не пошкодити. Землесуміш нейтральна або слабо-кисла. Збільшувати обсяг горщика часто або сильно не потрібно, ріст коренів йде на шкоду цвітінню.

Онлайн казино: главные преимущества

Хвороби, шкідники, проблеми: може пошкоджуватися павутинним кліщем, борошнистим червецем, білокрилка, попелиць. При виконанні умов утримання практично не хворіє і рідко піддається нападам шкідників.