Sinningia2.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

4 правила догляду за рослинами, які цвітуть у холоди

Интересное

4 правила догляду за рослинами, квітучими в холодиДеякі домашні рослини починають цвісти тільки пізньої осені. Щоб в холодну пору року насолоджуватися красою розпустилися квіток, потрібно доглядати за ними за всіма правилами. Ми розповімо, як це зробити.Якщо ви вирощуєте у себе вдома рослини, які починають цвісти ближче до холодів, то ви повинні знати, що таким культурам необхідний особливий і ретельний догляд. Сьогодні ми розповімо про чотири рослинах, цвітіння яких припадає на холодну пору року.

Догляд за кливией. Період цвітіння цієї рослини припадає на лютий-квітень, але доглядати за квіткою потрібно з осені, щоб до кінця зими мати можливість милуватися яскравими помаранчевими кольорами. Для рясного цвітіння клівії необхідно забезпечити повний спокій з листопада і до кінця січня. Квітка потрібно тримати при температурі від +8 до +12 градусів, а поливати не більше двох разів в місяць. Ідеальним місцем «перебування» кливии в холодну пору року вважається засклена лоджія або місце біля холодної стіни. Після появи квіткового втечі клівію необхідно переставити в більш тепле місце і рясно поливати. З моменту появи втечі клівію небажано переставляти з місця на місце, а також повертати. Починаючи з середини зими, щотижня підгодовуйте клівію добривом для квітучих кімнатних рослин. Часто трапляється, що у клівії починають загнивати листя у підстави. Щоб цього не сталося, не поливайте рослину занадто часто. Якщо ви помічаєте надлишок вологи, обов'язково підсушіть грунт.

 

4 правила догляду за рослинами, квітучими в холоди


Догляд за гиппеаструмом. Це рослина починає цвісти в лютому, проте з кінця жовтня по січень за гиппеаструмом потрібен ретельний догляд. Ви повинні припинити полив квітки і перемістити його в прохолодне й сухе приміщення, де температура не піднімається вище п'ятнадцяти градусів. Для цього підійде північне вікно, засклений балкон або тамбур. Як тільки гіппеаструм випустить стрілку, відразу перемістіть рослина в світле місце. Квітки необхідно забезпечити сприятливі умови для цвітіння і розвитку: поливайте його по мірі підсушування ґрунту, замініть верхній шар землі свіжим грунтом, один раз в тиждень підгодовуйте гиппеаструм добривом для квітучих рослин. Пересаджувати ця квітка потрібно лише після того, як він повністю відцвіте. В іншому випадку зростає ризик, що рослина не приживеться.

4 правила догляду за рослинами, квітучими в холоди


Догляд за декабристом (шлюмбергери). Цвітіння цієї рослини може початися на початку листопада і триватиме до лютого. Декабрист є чемпіоном серед рослин-довгожителів. При грамотному догляді він може рости і цвісти до двадцяти років. Декабрист відмінно себе почуває при температурі 15-25 градусів. Квітка віддає перевагу легку півтінь, тому ідеальним місцем для нього стане північне або північно-східне вікно. Декабриста потрібно зволожувати приблизно один раз в тиждень, а коли з'являться перші бутони - один раз на два дні. Раз на місяць рослині потрібен легкий «душ». Прикрийте грунт целофановим пакетом і за допомогою пульверизатора «обмийте» декабриста. До речі, рослина дуже не любить протягів, а також різкі перепади температур. З-за цього воно почне скидати бутони. У рослини дуже слабка коренева система, тому для вирощування підійде тільки неглибокий і широкий горщик.

4 правила догляду за рослинами, квітучими в холоди


Догляд за різдвяною зіркою (пуансеттіею). Свою назву рослина отримала тільки тому, що період цвітіння припадає на Різдво і на Новий рік, а його квітки мають форму зірки. Красу різдвяній зірці надають навіть не дрібні зелені квітки, а рожеві, червоні або кремові приквітки у вигляді зірок. Для цього рослини оптимальною температурою для утримання вважається 15-18 градусів. З початку листопада різдвяній зірці потрібно забезпечити повну темряву мінімум на дванадцять годин щодня. Ті, хто воліє вирощувати цю квітку, давно знають, що на всю ніч його необхідно накривати відром. Завдяки такій хитрощі рослина буде добре цвісти. Поливати різдвяну зірку необхідно регулярно, але помірно: земля повинна завжди залишатися трохи вологою. Квітучу різдвяну зірку один раз на тиждень обприскують кип'яченою водою. Рослина дуже не любить протягів. Раз на місяць різдвяну зірку необхідно підгодовувати калійним добривом (приблизно одну чайну ложку на літр води).

4 правила догляду за рослинами, квітучими в холоди

Оригінал статті російською мовою розміщено тут.