Streptocarpus2.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

Крапельне зрошення - завжди доглянута ділянка

Интересное

Запорукою доглянутого газону, саду або заміської ділянки є правильно організована система поливу. Сьогодні найпоширенішими є три види поливу рослин - поверхневий, спосіб дощування і метод підгрунтового зрошення, різновидом якого є крапельне зрошення.

І якщо організація перших двох варіантів поливу може бути здійснена власниками ділянки самостійно, то для виконання підгрунтового зрошення не обійтися без допомоги фахівців. Причому, найкраще укладати труби на ділянці ще на етапі планування. Детальніше про це російською мовою читайте на сайті cupol.lviv.ua.

Зручним і відносно нескладних у виконанні є метод крапельного зрошення, який передбачає використання пластикових труб. За словами спеціалістів, для ефективного зрошення одного дерева знадобиться 2-3 крапельниці, розташовані на глибині 30 см. Завдяки такому підходу, вдається не лише отримати хороший урожай, але і заощадити на витраті води. При бажанні, подача води може здійснюватися одночасно з подачею добрив.

Облаштування системи крапельного зрошення останнім часом дедалі частіше проводиться за допомогою гнучкого армованого шланга - лейфлета, який витримує високий тиск, є міцним, довговічним і зручним в експлуатації. Цю та іншу продукцію для зрошення пропонує купити сайт Андар: тут вона представлена в асортименті.

Маючи в своєму розпорядженні сучасну крапельну систему поливу ділянки, можна бути впевненим, що грунт просочиться на потрібну глибину (в середньому 30-50 см). За словами експертів в цій галузі, для насичення вологою 1 кв. метра ґрунту може знадобитися до 15 літрів води. Оптимальний час для крапельного зрошення - вечірній час. Фахівці радять не користуватися твердою водою, оскільки вона сприяє активному росту бур'янів.