gibiscus.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

7 головних питань про догляд за газоном

Интересное

7 головних питань про догляд за газономПідготовка зеленого газону до зими вимагає набагато більше сил, ніж догляд за деревами і квітами перед настанням перших холодів. Ми розповімо, як правильно доглядати за газоном на присадибній ділянці в осінній період.Як почати підготовку до зими. Спочатку ви повинні проколоти землю вилами з прямими зубами, також можна обробити грунт аератором через кожні десять сантиметрів. Другий етап - правильно прочесати газон. Пройдіться по ньому віяловими вилами, зберіть все листя і сміття. Листя з газону необхідно прибирати в осінній період регулярно. Справа в тому, що вона утворює покрив, який буде перешкоджати росту трави, і вже незабаром почнуть утворюватися лисини, а також розвиватися грибкові захворювання.

 

7 головних питань про догляд за газоном


Посів. Якщо вам потрібно повністю оновити свій газон, сіяти його необхідно під зиму. Однак експерти радять робити це до настання перших заморозків, найкраще у вересні. Все залежить тільки від кліматичного поясу, в якому ви живете.

7 головних питань про догляд за газоном


Стрижка газону. Перед настанням холодів газон потрібно стригти. Останню стрижку проводять не пізніше кінця жовтня при середній температурі повітря +10 градусів. Висота трави не повинна перевищувати сім сантиметрів. Цього буде достатньо, щоб трава відросла до потрібної довжини перед відходом під покрив снігу. З такою стрижкою бруньки відновлення не прокинуться. Якщо погода буде стояти тепла, а трава почне рости, трішки підріжте її звичайними садовими ножицями.

7 головних питань про догляд за газоном


Мульчування. Восени дуже важливо замульчувати корені всіх рослин соломою, подрібненої корою або гноєм. Це допоможе зменшити випаровування вологи і скоротити кількість бур'янів, запобіжить промерзання взимку і перегріву ґрунту наступного літа. Мульча повинна складатися з рівних частин піску, торфу і біогумусу. Всі ці інгредієнти потрібно перемішати, а потім рівним шаром розподілити на поверхні газону.

7 головних питань про догляд за газоном


Після першого снігу. Коли випаде перший сніг, не рекомендується ходити по газону і розчищати на ньому сніг. Якщо на газоні утворилася однорідна крижана кірка, обов'язково походіть по ній, щоб трохи розбити.

7 головних питань про догляд за газоном


Однорідне покриття. Перевірте, чи не залишилося на вашому газоні залисин. Якщо ви помітили порожні острівці, обов'язково подсейте насіння, а потім зволожити землю. Особливу увагу зверніть на те, що насіння для газону краще брати з однієї упаковки. У іншому випадку замість однорідного газону навесні ви отримаєте різнобарвне «ковдру».

7 головних питань про догляд за газоном


Добрива для газону. Перед настанням перших заморозків газону необхідна підгодівля. Однак важливо пам'ятати, що в осінній період не можна вносити в грунт азотні добрива, оскільки трава почне швидко рости, а взимку повністю замерзне. Осіння підгодівля повинна складатися з калію і фосфору, що допоможе забезпечити морозостійкість. В живильну суміш можна також додати дощових черв'яків і засоби проти моху. На кожен квадратний метр газону розкидайте по одній жмені доломітового борошна.

7 головних питань про догляд за газоном