glicinia.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

Сучасні дівчата чекають в подарунок не квіти, а високотехнологічні штучки

Интересное

Сучасні дівчата більше не чекають від своїх залицяльників романтичних подарунків. Замість квітів, цукерок і духів, вони хочуть отримувати мобільні телефони, DVD-плеєри і мінікомп'ютери.

До такого висновку прийшли вчені з університету в Хертфордширі, повідомляє Ananova.com. За допомогою спеціальних датчиків вони аналізували емоційну реакцію волонтерів на різні подарунки.

З'ясувалося, що більшості набагато приємніше отримати в подарунок DVD-плеєр, ніж коробку шоколадних цукерок. Цікаво при цьому, що високотехнологічні пристрої більше приваблюють жінок, ніж чоловіків.

49 відсотків жінок і 56 відсотків чоловіків зізналися в тому, що їх більше приваблюють люди зі стильними та сучасними мобільниками. 63 відсотки чоловіків вважають, що ідеальна жінка повинна мати всі "технічні штучки" останнього покоління.

Психологи оцінили результати цього дослідження, що проводилося за фінансової участі Amazon.co.uk, і прийшли до висновку, що час романтичних подарунків пройшов і тепер, у XXI столітті, ними нікого не здивуєш.