dahlia.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

Дачні Альпи

Интересное

Після створення «каркаса» ділянки можна приступати до озеленення. За допомогою квітів, трав, чагарників легко створити абсолютно неповторний зовнішній вигляд ділянки - в допомогу незвичайні форми клумб, поєднання рослин, використання «несподіваних» предметів і матеріалів.Один з цікавих і функціональних одночасно варіантів - жива огорожа, наприклад, з декоративного кизильника. До речі, це один із способів зонування території. «Інший спосіб перетворення присадибної ділянки в" твір мистецтва "- створення квітника з пряних трав (базиліка, фенхелю, киндзи)», - пропонує керівник соціальних і комерційних проектів житлових комплексів «Андерсен» і «Острів Ерін» Олена Соболєва.

Ще одне рішення для любителів пофантазувати - «альпійські гірки», композиції з каменів і рослин. Такі гірки імітують гірський пейзаж - по їх «схилах» (камінь або групи каменів) пускають тераси з різноманітними рослинами. За словами генерального директора компанії BVH Іллі Утіна, для створення таких гірок добре використовувати невибагливі рослини: багаторічні гвоздики, наприклад, або альпійський едельвейс. Зверху доречно висадити солнцелюбівие рослини.

Просто і недорого перетворити ділянку також можна за рахунок вертикального озеленення. Для цього можна використовувати однорічні рослини-в'юни і багаторічники - виноград, хміль. З їх допомогою легко зробити зелені арки, альтанки, прикрасити фасад будинку. «Причому такі об'єкти на ділянці будуть виглядати виграшно і влітку, і восени», - зазначає керівник проекту «Рамблер.Недвіжімость» Rambler & Co Євгенія Владимирова.