Комнатные растения
Каталог комнатных растений
Комнатные растения - А
Комнатные растения - Б
Комнатные растения - В
Комнатные растения - Г
Комнатные растения - Д
Комнатные растения - Ж
Комнатные растения - З
Комнатные растения - И
Комнатные растения - К
Комнатные растения - Л
Комнатные растения - М
Комнатные растения - Н
Комнатные растения - О
Комнатные растения - П
Комнатные растения - Р
Комнатные растения - С
Комнатные растения - Т
Комнатные растения - Ф
Комнатные растения - Х
Комнатные растения - Ц
Комнатные растения - Ш
Комнатные растения - Э
Комнатные растения - Ю
Комнатные растения - Я
senecio_mik.jpg
Статистика

Google+ навчили знаходити на фото їжу і квіти
Интересное

Компанія Google допрацювала сервіс пошуку фотографій в своїй соціальній мережі Google+. Про нововведення в пошуку розповідається у блозі компанії.По-перше, користувач тепер може знаходити серед своїх знімків фотографії, на яких зображені певні об'єкти. Наприклад, ввівши в пошуковий рядок запит [my photos of flowers] («мої фотографії кольорів»), він побачить всі завантажені їм знімки кольорів.

Уточнююче слово може бути будь-яким. У блозі Google як приклади, окрім кквітів, приводяться слова «їжа» і «заходи».

По-друге, при пошуку можна уточнювати місце і час. Так, за запитом [my photos from New York last year] («мої фото з Нью-Йорка минулого року») будуть показані всі фото, зроблені користувачем в Нью-Йорку минулого року. Можна шукати не тільки свої фото, але і фото друзів (в цьому випадку треба вказати ім'я друга).

Запити, пов'язані з фотографіями, можна вводити як в пошуковий рядок в Google+, так і в основного пошукача Google. Пошук працює тільки в тому випадку, якщо користувач авторизований Google+. Запити на українській мові сервіс пошуку поки що не розуміє.

Google повідомляє, що в основі функції пошуку об'єктів на фотографії лежать технології комп'ютерного зору і машинного навчання.

Соцмережа Google+ була запущена у 2011 році. За станом на травень 2013 року її активна місячна аудиторія становить 190 мільйонів користувачів (для порівняння, у найбільшої у світі соцмережі Facebook цей показник перевищує мільярд користувачів).