Комнатные растения
Каталог комнатных растений
Комнатные растения - А
Комнатные растения - Б
Комнатные растения - В
Комнатные растения - Г
Комнатные растения - Д
Комнатные растения - Ж
Комнатные растения - З
Комнатные растения - И
Комнатные растения - К
Комнатные растения - Л
Комнатные растения - М
Комнатные растения - Н
Комнатные растения - О
Комнатные растения - П
Комнатные растения - Р
Комнатные растения - С
Комнатные растения - Т
Комнатные растения - Ф
Комнатные растения - Х
Комнатные растения - Ц
Комнатные растения - Ш
Комнатные растения - Э
Комнатные растения - Ю
Комнатные растения - Я
apocynacae1.jpg
Статистика

Горох з гробниці Тутанхамона ожив в Японії
Интересное

У археологічному музеї міста Судзука, Японія, вдалося виростити лілові стручки гороху з горошин трьохтисячолітньої давності, знайдених британськими археологами при вивченні гробниці фараона Тутанхамона ще до Другої світової війни.

Співробітниця музею Томоко Нагата навіть зварила "фараонів" горох з рисом, і несподівано для всіх рис отримав ніжно-рожеве забарвлення.

Як випливає з повідомлення в газеті Daily Yomiuri, перш ніж офарбувати японський рис, горох з Давнього Єгипту в Японії "пережив" декілька етапів.

Він потрапив в країну незабаром після Другої світової війни. Частина його "по знайомству" була більше 10 років тому передана співробітнику муніципалітету Судзуки Куніхіко Мураямі.

Саме йому вдалися три роки тому проростити у себе удома стародавні горошини. Після цього він приніс пророщений горох в музей і висадив його в грунт.

І ось в нинішньому році рослини почали нормально розвиватися: на початку квітня на них з'явилися три лілові квітки, а зараз - стручки з горошинами.

Співробітники музею мають намір виставили "фараонів" горох на огляд відвідувачів, але відкласти частину його на майбутній рік на розсаду.