Abutilon2.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

Найкращими подарунками до 8 березня росіянки вважають квіти, цукерки та гроші

Интересное

Найкращими подарунками до 8 березня росіянки вважають квіти, цукерки та грошіУ Міжнародний день весни переважна більшість росіянок воліє отримати в подарунок квіти, парфуми, цукерки та гроші. До такого висновку прийшов Аналітичний центр Юрія Левади на підставі опитування 1600 осіб, проведеного напередодні свята.

За даними соціологів, 33 відсотки жінок очікують отримати 8 березня букет квітів, відзначає журнал Декор инфо, 13 відсотків бажають стати володарками нових парфумів, косметики та парфумерії. На користь цукерок, тортів та інших солодощів висловилися 11 відсотків учасниць опитування.

9 відсотків росіянок хотіли б одержати гроші для самостійної покупки подарунка. Примітно, що такий презент найбільше влаштовує жінок у віці від 40 до 55 років. 7 відсотків жінок хотіли б отримати подарунки у вигляді прикрас і коштовностей, і лише 4 відсотки бажають оновити свій гардероб.

6 відсотків жінок мають намір поліпшити домашній побут шляхом придбання до 8 березня побутової техніки. Ще 4 відсотки заявили про бажання отримати в подарунок посуд, кришталь і фарфор. Найпопулярнішими подарунками виявилися книги, диски і касети.

Тим часом, як повідомляє "Ехо Москви" 8 березня в російську столицю Абхазії доставили 180 тонн мімози.