dracaena_san.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

Лавки і машинки Зінгер у ландшафтному дизайні

Интересное

Ще один вкрай важливий елемент присадибної ділянки - лавки. Звичайно, зробити їх своїми руками здатний не кожен - більшості дачників їх простіше купити. Але при великому бажанні зробити лавки можна і самостійно. «Наприклад, скласти з пнів східного діаметра. Зверху можна покласти відполіровану і покриту лаком дошку, але ефектніше буде підігнати площини пнів до однієї висоті покрити зрізи лаком », - радить Ольга Дупліхіна.

 


Досхочу проявити індивідуальність можна при використанні менш стандартних елементів ландшафтного дизайну. Наприклад, різних фігурок і скульптур, незвичайних меблів, зроблених власними руками предметів.

Спеціально для саду і дачі в будь-якому садовому центрі продаються скульптури з бетону. Але подібний декор все-таки здебільшого стилістично дуже своєрідний. Для любителів ексклюзиву, за словами Грошевий, є інші рішення: «Залийте бетон в старі плафони круглої форми, і розбийте їх, коли бетон застигне. Так ви отримаєте декоративні кулі, які можна використовувати практично для будь-яких цілей дизайнерських цілей - прикрасити вхід в приміщення, хаотично розкласти по території, розставити уздовж доріжок і т.д. ».

Інший спосіб відзначитися - «воскресити» в новій якості старі речі. Тут в хід може піти все, що завгодно - від уже досить банальних автомобільних шин до бабусиних швейних машинок. «Старі велосипеди, колеса від возів, патефони, глечики або взуття», - пропонує ідеї Белукова.