apelsin.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

Муром став третім в Росії із благоустрою

Интересное

«Міська скарбничка» Мурома поповнилася відразу на декілька мільйонів. Річ у тому, що одне з якнайдавніших міст Росії зайняло третє місце у Всеросійському конкурсі на звання найбільш упорядкованого міського поселення і одержав премію у розмірі 4 млн. 180 тис. рублів.На виграш влада міста планує побудувати 6 спортивних майданчиків на території парків, шкіл та інших міських установ.

А ось на 35 млн. рублів, які місту виділили з федерального бюджету, планується замінити близько 2,5 тисяч ліхтарів. Замість старих натрієвих ламп у вуличних світильниках будуть встановлені потужні світлодіодні лампи, що допоможе знизити енергоспоживання і набагато підвищити освітленість території.Окрім цього, округу Муром, за підтримкою обладміністрації, вдалося увійти до федеральної цільової програми і одержати ще 22 млн. рублів на будівництво центрального водопроводу в селі Орлово. Роботи почнуться вже найближчим часом. Будівельникам належить прокласти 7 км труб, пробурити дві свердловини і побудувати дві водонапірні вежі, пише Поступ.

Так само цього року в Муроме буде відремонтовано 40 багатоквартирних будинків. На ці цілі з регіонального бюджету направлять 53 млн. рублів. Передбачається, що в 2015 році в окрузі приведуть в порядок вже 58 будинків, а 89 чоловік переїдуть з аварійного житла.