Комнатные растения
Каталог комнатных растений
Комнатные растения - А
Комнатные растения - Б
Комнатные растения - В
Комнатные растения - Г
Комнатные растения - Д
Комнатные растения - Ж
Комнатные растения - З
Комнатные растения - И
Комнатные растения - К
Комнатные растения - Л
Комнатные растения - М
Комнатные растения - Н
Комнатные растения - О
Комнатные растения - П
Комнатные растения - Р
Комнатные растения - С
Комнатные растения - Т
Комнатные растения - Ф
Комнатные растения - Х
Комнатные растения - Ц
Комнатные растения - Ш
Комнатные растения - Э
Комнатные растения - Ю
Комнатные растения - Я
Rebutia.jpg
Статистика

Муром став третім в Росії із благоустрою
Интересное

«Міська скарбничка» Мурома поповнилася відразу на декілька мільйонів. Річ у тому, що одне з якнайдавніших міст Росії зайняло третє місце у Всеросійському конкурсі на звання найбільш упорядкованого міського поселення і одержав премію у розмірі 4 млн. 180 тис. рублів.На виграш влада міста планує побудувати 6 спортивних майданчиків на території парків, шкіл та інших міських установ.

А ось на 35 млн. рублів, які місту виділили з федерального бюджету, планується замінити близько 2,5 тисяч ліхтарів. Замість старих натрієвих ламп у вуличних світильниках будуть встановлені потужні світлодіодні лампи, що допоможе знизити енергоспоживання і набагато підвищити освітленість території.Окрім цього, округу Муром, за підтримкою обладміністрації, вдалося увійти до федеральної цільової програми і одержати ще 22 млн. рублів на будівництво центрального водопроводу в селі Орлово. Роботи почнуться вже найближчим часом. Будівельникам належить прокласти 7 км труб, пробурити дві свердловини і побудувати дві водонапірні вежі, пише Поступ.

Так само цього року в Муроме буде відремонтовано 40 багатоквартирних будинків. На ці цілі з регіонального бюджету направлять 53 млн. рублів. Передбачається, що в 2015 році в окрузі приведуть в порядок вже 58 будинків, а 89 чоловік переїдуть з аварійного житла.