jasmin2.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

Новий сорт манго запропонували назвати в честь Кайлі Міноуг

Интересное

В австралійському регіоні Північна територія виведені три нові сорти манго, один з яких запропоновано назвати на честь поп-співачки Кайлі Міноуг. Як повідомляє ABC News, автором цієї ініціативи став австралійський міністр економічного і регіонального розвитку Кон Ватскаліс.

"Кайлі повинна бути щаслива від того, що один з нових сортів манго одержить її ім'я", - припустив політик. За словами Ватскаліса, найближчим часом він планує відправити співачці упаковку фруктів, щоб вона змогла оцінити їх смак. Міністр підкреслив, що поп-зірка стане одним з перших, хто дістане можливість спробувати нові сорти манго.

Ватскаліс розповів, що три нові сорти були виведені в рамках програми вирощування манго, що проводилася в Австралії останніми роками. Нові фрукти відрізняються від "звичайних" манго яскравішим кольором і насиченим смаком, що повинно зробити їх привабливими для споживачів. У продаж покращені манго надійдуть в 2012 році.

Відзначимо, що Кайлі Міноуг стала не першою артисткою, ім'я якої увічнять в назві рослини. Наприклад, один з сортів троянди - Violet Carson - названий на честь британської актриси Вайолет Карсон, що прославилася завдяки ролі в телесеріалі "Вулиця коронації" (Coronation Street).