dendrobium.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

Виробництво біопалива - інноваційний експортний продукт

Интересное


Крім економічної складової проекту, важлива і його соціальна значимість для регіону. «При повному завантаженні заводу створюється близько двохсот робочих місць. Місцеві бюджети отримають додаткові доходи у вигляді податків. Попутно з діяльністю заводу можливе поліпшення інженерно-комунальної інфраструктури, а також забезпечення сприятливих умов для життя працівників заводу і їх сімей», - розповів генеральний директор ВАТ« Біонет »Ігор Черемнов.

Як зазначив міністр ПЕК і ЖКГ Архангельської області Ігор Годзіш, виробництво біопалива дозволяє вирішити не тільки проблему, пов'язану з відвалами лігніну і знизити їх негативний вплив на регіон, а й створити інноваційний експортний продукт.

Для Газпромбанку це далеко не перша інвестиція в реальний сектор економіки. Свою зацікавленість в ВАТ «Біонет» в Газпромбанку пояснили тим, що історично галузь енергетики є однією з ключових компетенцій Газпромбанку в області прямих інвестицій. «Ми вже давно уважно стежимо за ринком біоенергетики в Росії і знаходимося в постійному пошуку цікавих можливостей для інвестування», - повідомив Сергій Грищенко, заступник начальника департаменту прямих інвестицій Газпромбанку і голова ради директорів «Біонет». За його словами, високий рівень реалізації проекту дозволив залучити фінансування з боку німецького експортно-кредитного агентства Hermes, що в загальному знизило загальну вартість фінансування.

У Газпромбанку не сумніваються в комерційній успішності проекту і планують його масштабувати. «Після виходу на стабільні показники роботи заводу в Онеге і в залежності від ринкової кон'юнктури, яка складеться на той момент часу, ми плануємо ініціювати фінансування створення додаткових виробничих потужностей», - додав пан Грищенко.