marantaceae1.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

4 важливих поради з підготовки парники і теплиці до зими

Интересное

4 важливих ради з підготовки парники і теплиці до зимиУ більшості садівників є парники і теплиці, які восени потрібно не тільки очистити від залишків рослин, але і удобрити землю, провести дезінфекцію. Ми розповімо вам, як правильно готувати парники до зими.Основні роботи в парниках і теплицях. Коли на садовій ділянці основні роботи з підготовки до зими закінчуються, саме час привести в порядок парники і теплиці. Перед початком осінніх робіт приберіть всі залишилися листя і корінці, щоб грунт в парнику була чистою. Після цього обов'язково зніміть верхній шар. Знятий шар ґрунту повертати в теплицю ні в якому разі не можна, краще розкидати цю землю де-небудь на ділянці, оскільки в грунті можуть бути шкідники та їх личинки. Якщо парник або теплицю накриті поліетиленовою плівкою, її необхідно зняти. Взимку целофан потріскається від морозів.

 

4 важливих ради з підготовки парники і теплиці до зими


Дезінфекція парників і теплиць. Підготовку теплиць і парників до зими проводять двома основними способами: обкурюванням і дезінфекцією. Придбайте в магазині сірчану шашку (60 грамів на один квадратний метр) або звичайну сірку (100 грамів на квадратний метр). У садовому магазині можна придбати спеціальні знезаражувальні брикети для теплиць і парників. Обов'язково перевірте, чи немає в парнику щілин. Надіньте протигаз, запаліть шашку і прокурите теплицю. Перед початком роботи стіни теплиці потрібно обприскати водою. Такий незвичайний «прийом» допоможе посилити ефект від прокуривания. Дотримуйтеся основних протипожежних правил.

4 важливих ради з підготовки парники і теплиці до зими


Порядок в побутівці і теплиці. Обов'язково проведіть інвентаризацію в сараї і теплиці. Якщо необхідно, трохи відремонтуйте їх і пофарбуйте. Після цього вимийте, витріть насухо і змастіть маслом всі інструменти. Якщо у теплиці залишається дорога техніка або інструменти, відвезіть їх з дачі. Інструменти розставте по поличках і кутах, щоб навесні вам було легко їх знайти. Пройдіть вологою ганчіркою або віником по стелі і стінах, при необхідності відремонтуйте їх. Приїжджати на дачу в зимовий час потрібно обов'язково. Вам доведеться накидати сніг у парник і теплицю, щоб розтанувши навесні, він наситив грунт вологою.

4 важливих ради з підготовки парники і теплиці до зими


Ремонтні роботи в парниках і теплицях. Скла теплиці ретельно промивайте темним розчином марганцівки. Якщо ви помітите тріснуті шибки, їх необхідно замінити, інакше взимку під час морозів вони лопнуть. Грунт у парниках і теплицях потрібно гарненько перекопати, потім внести в землю, пісок, перегній, торф, золу. Полийте Грунт розчином мідного купоросу (15 мілілітрів на десять літрів води). Далі вам слід підготувати грунт для весняних посадок. Змішайте дві частини дернової землі, одну частину торфу, дві частини перегною і одну частину піску. Накрийте все сіном або старою соломою, залиште так до весни.

4 важливих ради з підготовки парники і теплиці до зимиПряме посилання.