Faucaria.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

Американським гравцям в онлайн-покер повернуть гроші

Интересное
Правоохоронні органи США вирішили розблокувати американські сайти онлайн-покеру PokerStars, Full Tilt Poker. Як повідомляє Associated Press, це буде зроблено для того, щоб покерні портали змогли повернути гравцям їх гроші, які виявилися заморожені разом з рахунками підслідних компаній.

Згідно з домовленістю, досягнутою між PokerStars, Full Tilt Poker з одного боку і американськими властями з іншого, компанії зобов'язуються негайно розпочати процедуру повернення американським гравцям всіх вкладених ними грошей. Контролювати процес повернення депозитів буде незалежний спостерігач, якого оберуть пізніше.

Прокуратура Південного округу Нью-Йорка, яка веде справу проти покерних компаній, також пообіцяла прискорити процес повернення грошей американським любителям покеру. Прокурори також зазначили, що готові піти на таку угоду і з третьою згаданої у справі компанією - Absolute Poker. Однак там зацікавленість у розблокування свого домену поки не висловлювали.

На який термін будуть розблоковані домени PokerStars, Full Tilt Poker, невідомо.

Коментуючи угоду, представники Full Tilt Poker підкреслили, що це лише перший крок до того, щоб повернути гравцям їх гроші. В компанії зізналися, що виведення коштів гравців з рахунків поки неможливий з-за юридичних обмежень. Представники покерной компанії також нагадали, що не мають доступу до рахунків, оскільки вони заблоковані рішенням суду.

PokerStars в свою чергу запевнила клієнтів, що гроші їм будуть повернуті в найближчі тижні. Для цього, зазначають у компанії, необхідно знайти механізм для обробки рахунків. Нагадаємо, що американським банкам і платіжним системам заборонено обробляти рахунки, пов'язані з азартними іграми в інтернеті. Порушення цього законодавчого вимоги і лягло в основу розслідування проти вищезгаданих покерних компаній.

Pokerstars, Full Tilt Poker і Absolute Poker виявилися заблоковані вдень 16 квітня у зв'язку з початком кримінального розслідування проти керівництва цих компаній. Зокрема, покерних магнатів звинуватили у банківському шахрайстві, відмиванні грошей, організації незаконних азартних ігор і в інших злочинах. Всього у справі проходять 11 осіб, троє з яких були арештовані, але пізніше відпустили під заставу. Інші знаходяться за межами США.