geogenanthus.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

Рейтинг парків складуть в Підмосков'ї із залученням експертів

Интересное

Рейтинг міських парків запроваджується в Підмосков'ї, всі парки оцінять за шкалою із залученням експертів з Вищою школою урбаністики, оцінки поставлять і дирекціям парків, розповів у вівторок в інтерв'ю газеті «Щоденні новини. Підмосков'ї» радник губернатора Московської області з питань культури, туризму, спорту та молодіжної політики Ігор Чайка.

Про це повідомляє портал «У Підмосков'ї».

 

 

Раніше він повідомив, що рейтинг керуючих парками підготують у Московській області до 1 червня, а семінари для керівників парків будуть проводитися декілька разів на рік.


«Він (рейтинг серед всіх муніципальних утворень області - ред.) буде складатися в три етапи. На першому буде підготовлений (і опублікований) рейтинг парків Підмосков'я за критеріями регіонального паркового стандарту. На другому - проведена оцінка парків спільно з Вищою школою урбаністики на основі опитувань відвідувачів. На завершальному етапі буде дана оцінка діяльності дирекцій парків за унікальною методикою, розробленою в тій же Вищій школі. Зведений рейтинг ми опублікуємо на сайті www.mosregpark.ru», - сказав Чайка.


Складання рейтингу обумовлене тим, що далеко не всі парки відповідають регіональному паркому стандарту, введеного в минулому році. Стандартом визначено необхідний вміст всіх паркових територій, зокрема, ширина і якість доріжок, лісові та прогулянкові зони, наявність відеоконтролю, обладнаних пунктів харчування, доступ до Wi-Fi. Парки в рейтингу розділять на три умовні зони: зелена, жовта і червона, пояснив Чайка.


«Якщо парк потрапив в зелену, кращу, зону рейтингу, значить, дирекція парку правильно організовує роботу і територія відповідає всім нормативам регіонального паркового стандарту. Попадання в жовту зону говорить про те, що парк, в принципі, розвивається правильно, але при цьому є певні порушення. Червона зона означає, що дана паркова територія не вписується ні в один з параметрів - у нього погані відгуки з боку населення, відсутні нормативи паркового стандарту і не структурована робота дирекції», - зазначив він.