Monstera.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

Саудити побудують в пустелі найбільший у світі закритий сад

Интересное

У Саудівській Аравії буде побудований найбільший у світі закритий сад. У пустелі неподалік від столиці країни, Ер-Ріяда, саудити планують спорудити два комплекси у формі півмісяців, де буде відбита еволюція рослинного світу від палеозою до наших днів.

Площа Міжнародних Садів короля Абдалли (King Abdullah International Gardens) в п'ять разів перевищить розмір аналогічного проекту в Корнуоллі (Cornwall) під назвою Eden Project. У павільйонах Садів відвідувачі зможуть побачити рослини, зокрема, девонського (почався більше 400 мільйонів років тому), кам'яновугільного, юрського перідів, а також кайнозойської ери.

Ще один павільйон буде присвячений майбутньому Землі. Творці спробують передбачати, що чекає флору планети, залежно від того, яким шляхом розвиватиметься людство.

Висота центральних павільйонів Садів складе 40 метрів. Вони стануть найбільшими спорудами з фторопласту (тефлону) у світі. Архітектори також постараються звести до мінімуму майбутнє енергоспоживання будівель, використовуючи енергію сонця і вітру, а також повторне використання води для поливу.