Rebutia.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

У Терлецькому лісопарку з'явилися їстівні іграшки для птахів

Интересное

В рамках екологічного свята Синичкін день співробітники ГПБУ «Мосприрода» для учнів шкіл Східного округу організували у Терлецькому лісопарку інтелектуально-спортивний марафон.

Для учнів молодших класів шкіл району Іванівське і Перово було організовано в Терлецком лісопарку заняття в ігровій формі. Після розповіді-лекції про зимуючих птахів, їх види та особливості, хлопці, розбившись на команди, пройшли всілякі випробування. По-перше, необхідно було довести знання теми «зимуючі птахи» і проявити винахідливість у вікторині. Потім завдання зі швидкісного збирання пазлів із зображенням пернатих. Далі слідувала гра «Вгадайка»: необхідно було правильно назвати якомога більше птахів, зображених на картинках. Інтелектуальний марафон завершився творчим випробуванням, в якому кожен учасник з шишок і зерняток змайстрував незвичайну їстівну іграшку для птахів. Ці «смачні подарунки» для пернатих хлопці розвісили у Терлецком парку.

Синичкиін день - свято абсолютно наш, рідний, корінням своїми йде в далеке минуле. І хоча офіційно, в якості екологічного свята відзначається він лише останні кілька років, у народному календарі 12 листопада споконвічно значиться як день пам'яті православного святого Зиновія Синичника. За народними прикметами, саме до цього часу синиці, передчуваючи швидкі холоду, перелітали з лісів ближче до людського житла і чекали допомоги. Тому для всіх птахів, які залишаються на зимівлю в наших краях (синиці, щиглики, снігурі, сойки, чечітки, омелюхи), прийнято заготовлювати «ласощі» і розвішувати годівниці в лісі.