aspidistra.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

Куди йде тепло?

Интересное

Кожен будинок розлучається з теплом по-своєму. Існує стандартна модель втрат, відповідно до якої в звичайному одно-двоповерховому будинку через вікна і покрівлю втрачається по 15-30 відсотків тепла, через стіни - 15-35 відсотків, а на вхідні двері доводиться 5-8 відсотків.

Все це дуже приблизні цифри, як і в будь-який інший усередненої схемою. Там, де йде індивідуальна забудова, не може бути стандартних відсотків для втрат тепла. Все залежить від конструкції конкретного будинку, обраних матеріалів і правильності їх монтажу. Буває, що через дах випаровується до 45 відсотків всієї теплової енергії, а іноді половина йде через неправильно організовану вентиляцію.

Викинуте в атмосферу тепло - це наша плата за електроенергію, газ та інші види палива. Зберігаючи тепло, перекриваючи йому доступ назовні, ми економимо. Утеплення будинку, відзначає cupol, дозволяє знизити витрати на опалення на 40-50 відсотків. «Це якраз стандартна величина. У більшості неутеплених будинків цих показників можна досягти без особливих зусиль і надмірних витрат. У нашій практиці були випадки, коли в результаті реконструкції старих двоповерхових будівель 60-х років будівництва вдавалося знизити витрати на опалення в шість-вісім разів! Можливо і таке інше », - розповідає Кирило Парамонов, технічний фахівець компанії" Сен Гобен ».
ipkvesti.ru знаменитые игроки лас вегаса.
Встановити, як втрачає тепло саме ваш будинок, з максимальною достовірністю допоможе зйомка тепловізором. При бажанні замовити її нескладно і не особливо дорого: повноцінне обстеження обійдеться в три-п'ять тисяч рублів.