Комнатные растения
Каталог комнатных растений
Комнатные растения - А
Комнатные растения - Б
Комнатные растения - В
Комнатные растения - Г
Комнатные растения - Д
Комнатные растения - Ж
Комнатные растения - З
Комнатные растения - И
Комнатные растения - К
Комнатные растения - Л
Комнатные растения - М
Комнатные растения - Н
Комнатные растения - О
Комнатные растения - П
Комнатные растения - Р
Комнатные растения - С
Комнатные растения - Т
Комнатные растения - Ф
Комнатные растения - Х
Комнатные растения - Ц
Комнатные растения - Ш
Комнатные растения - Э
Комнатные растения - Ю
Комнатные растения - Я
CALLA.jpg
Статистика

Ярославець виростив на вікні своєї квартири справжній тропічний сад
Интересное
цитрусовіЯрославець Олексій Баринов стверджує, що з рослинами він говорить на одній мові. На вікні своєї квартири квітникар-любитель виростив справжній тропічний сад. Тут зріють мандарини і лимони, набирають висоту інжир і кавове дерево.

Виростити тропічна рослина - немов дитину виховати. Складно, але можливо: максимум любові, трішки літератури і, звичайно ж, досвід. Решта, каже Олексій Баринов, рослини підкажуть самі. Достатньо лише поцікавитися - якого світла побільше треба, а якому тінь забезпечити. "Інтуїтивно я бачу, що з ними треба робити, коли політ. Немає ніякого регламенту, ґрунтуюся абсолютно на інтуїції", - розповів секрет свого саду квітникар-любитель.

На одному вікні у Олексія Баринова - відразу сім цитрусових. Ростуть в тісноті, та не в образі. При цьому ще й плодоносять. Правда, якщо мандарини дозріють вже до осені, то лимонами садівник поласувати лише через рік. Але, каже він, очікування того варте: фрукти смачні, запашні, з тонкою шкіркою, так і по вазі вони значно перевершують своїх куплених в магазині побратимів - кожен по півкіло.

А ось власним кави пригощати поки рано - кавове дерево в будинку Олексія Баринова ще тільки набирає силу і зростання. Майбутній урожай безпосередньо залежить від догляду. Тут у садівника свої методи: щоб рослина краще розвивалася - магніт, щоб не мучалось від спраги - баночки з водою. Зараз дерево дістає до стелі, а зросте ще більше. Такі рослини квітникар-любитель змушений віддавати в чужі руки. Щоправда, хвилюватися за них не перестає і після - все-таки сам виростив.

Світлина з сайта http://yaroslavl.rfn.ru.

Більше про використання магнітів читайте тут.