Cyperus.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

У Ізраїлі з'явиться християнський тематичний парк

Интересное

Ізраїльське міністерство туризму має намір створити в Ізраїлі християнський тематичний парк "Земля, по якій ходив Ісус", передає Christian Science Monitor.

Уряд Ізраїлю погодився безкоштовний надати територію близько 500 тисяч квадратних метрів на північних берегах Галілейського моря для того, щоб, в співпраці з американськими євангельськими церквами, побудувати там центр для прийому туристів і влаштувати навколо нього тематичний парк за мотивами Нового Заповіту.

У цьому парку, зокрема, планується створити Біблейський сад, в якому будуть зібрані всі рослини, згадані в Новому Заповіті і де будуть обладнані спеціальні місця для роздумів і молитов, Амфітеатр Галілейського моря, в якому зможуть слухати проповіді і молитися до 2 тисяч прочан, і мультимедійний центр. Для прочан також будуть розроблені маршрути, щоб вони могли пройти тими шляхами, якими ходив свого часу Ісус.

"Це буде парк, заснований на реальних місцях, якими мандрував Ісус, - пояснює представник міністерства туризму Ідо Хартув. - Це буде місце, де прочани зможуть доторкнутися до Біблії".

Ізраїльські офіційні особи заявили, що вже ведуть переговори з декількома провідними євангельськими церковними громадами США, які стануть інвесторами і будівельниками планованого парку, вартість створення якого оцінюють в 60 мільйонів доларів.

"Подумати тільки - буде створене місце в Галілеї, де євангельські християни зі всього світу зможуть зібратися, щоб прославити місця, в яких дійсно жив і учив Ісус, - заявив відомий американський телепроповідник Пат Робертсон, що бере участь в цьому проекті. - Ми з величезним задоволенням підтримаємо ініціативу уряду Ізраїлю".