Комнатные растения
Каталог комнатных растений
Комнатные растения - А
Комнатные растения - Б
Комнатные растения - В
Комнатные растения - Г
Комнатные растения - Д
Комнатные растения - Ж
Комнатные растения - З
Комнатные растения - И
Комнатные растения - К
Комнатные растения - Л
Комнатные растения - М
Комнатные растения - Н
Комнатные растения - О
Комнатные растения - П
Комнатные растения - Р
Комнатные растения - С
Комнатные растения - Т
Комнатные растения - Ф
Комнатные растения - Х
Комнатные растения - Ц
Комнатные растения - Ш
Комнатные растения - Э
Комнатные растения - Ю
Комнатные растения - Я
agapantus.jpg
Статистика

Названа головна особливість американських ГМО-яблук
Интересное

Фахівці назвали головну особливість нових генетично модифікованих яблук, які надійдуть у продаж в американські супермаркети в наступному місяці. Фрукти відрізняє наявність гена, який дозволяє їм не темніти в районі зрізу близько трьох тижнів. Про це повідомляє CBC News.

Звичайні яблука містять поліфенолоксидази. Ці ферменти необхідні для окислення антиоксидантів, в даному випадку —поліфенолів, в результаті чого утворюються хінони. Саме ці окисники, взаємодіючи на яблучному зрізі з повітрям, додають за кілька хвилин фрукту характерний коричневий відтінок.

Нові яблука, які не піддаються подібному окисленню, надійдуть у продаж в неназвані десять супермаркетів Середнього Заходу США. Творці модифікованих фруктів в даний час виростили вже 85 тисяч нових яблуневих дерев. До 2018 року їх кількість планується збільшити до 500 тисяч. Нові фрукти, як відзначають фахівці, набагато довговічніше і тому дешевше своїх природних аналогів.

В даний час відсутні підтверджені наукові дані про який-небудь небезпеки продуктів, отриманих з генетично модифікованих організмів. У 2016 році понад 120 нобелівських лауреатів закликали Greenpeace, ООН і уряду країн припинити боротьбу з генетично модифікованими організмами.