ahimenes.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

Як підготувати рослини до зими: 8 головних порад

Интересное

Як підготувати рослини до зими: 8 головних радОсінь вступила в законні права, і настає пора вкривати рослини на зиму. Якщо все зробити за правилами, то з настанням весни ваш сад стане ще прекраснішим! Ми підготували кілька порад для збереження квітів і дерев в холоди.Особливу увагу деяким рослинам. Багато квіти і дерева адаптовані до морозному російського клімату, проте деяким з них потрібно особлива турбота. Клематиси - це одна з рослин, яке необхідно вкривати на зиму. Їх потрібно зняти з опор, згорнути стебла, потім постелити на землю укривний матеріал або лапник, акуратно розкласти зверху. Після замульчуйте прикореневу систему торфом, зверху укрийте рослина лапником або синтетичним нетканим матеріалом. Також ви можете вкрити виноград, хоча в деяких районах нашої країни він може переносити зиму без укриття.

 

Як підготувати рослини до зими: 8 головних рад


Підготовка клумб до зими. Укриття троянд взимку необхідно. Однак потрібно правильно вибрати час для укривання. Якщо вкрити троянди, коли перші холоди не настали, вони можуть зіпрівати. Перші заморозки кущах не страшні, вони тільки зупинять зростання троянд. Плетисті троянди необхідно вкривати також, як і клематиси. Мініатюрні троянди завжди обрізають, залишаючи невеликі пеньки, після чого засипають квіти торфом і вкривають ялиновим гіллям. Чайно-гібридні культури обрізають на висоту 25 сантиметрів, змазують зрізи садовим варом. Коли температура опускається до -5 градусів, троянди підгортають сухим торфом. Після цього їх накривають ними, зверху ставлять дерев'яний ящик. Хризантеми зрізають на рівні грунту, засипають мульчею, вкривають ялиновим гіллям. Флокси, ромашки, примули та півонії рясно посипають перегноєм. Пагони рододендрона, вейгели пригинають до землі, засипають сухим торфом, зверху викладають лапник.

Як підготувати рослини до зими: 8 головних рад


Догляд за деревами. Хвойні рослини обгортають щільним папером, лутрасілом або мішковиною, потім обв'язують шпагатом. Хвойні рослини можуть зимувати без укриття, але в цьому випадку навесні постраждають від променів сонця. Плодові дерева можна зробити сухою землею або торфом, а потім обмотати лутрасілом. Це допоможе вберегти рослини від сонячних опіків з настанням весни й від різких перепадів температур. Деякі садівники для захисту від гризунів відрізають у пластикових пляшок дно і верхівку, потім розрізають вздовж, а через розріз проштовхують стовбур всередину пляшки. Таким способом вони захищають молоді дерева. Дорослі плодові дерева можна не вкривати. Якщо ви обмотати стовбури ялиновими гілками, цього буде достатньо для захисту від гризунів.

Як підготувати рослини до зими: 8 головних рад


Догляд за альпійською гіркою. Рослини на альпійській гірці потрібно вкрити подвійним шаром мішковини, а потім притиснути по краях камінням. Це допоможе захистити квіти від сильного вітру.

Як підготувати рослини до зими: 8 головних рад


Догляд за ожиною і малиною. Спочатку обріжте чагарники, пригніть їх до землі, зміцніть у горизонтальному положенні спеціальними скобами. Для надійності суниці і малину накривають зверху лапником.

Як підготувати рослини до зими: 8 головних рад


Догляд за садовими бузком. Спочатку обсипте пристовбурові круги бузку сухим листям або торфом шаром в десять сантиметрів. Молоді кущі обмотайте мішковиною. З віком стійкість до морозів у бузку підвищується.

Як підготувати рослини до зими: 8 головних рад


Догляд за жимолостю. Ще до настання заморозків кучеряве форми жимолості спочатку необхідно прибрати з опори, а потім покласти чагарник на шар торфу і вкрити лапником.

Як підготувати рослини до зими: 8 головних рад


Догляд за гортензією. Садову гортензію накривають тільки нетканим синтетичним матеріалом. Це необхідно для того, щоб рослина отримувала достатню кількість вологи і не загинуло взимку.

Як підготувати рослини до зими: 8 головних рад