Radermachera.jpg
Статистика

Популярное

Новое на сайте

Екзотичні рослини стимулюють роботу мозку

Полезно знать

Групі британських учених недавно вдалося встановити, що прийом препарату, який складається з екстрактів знаменитого женьшеня і листя дерева гінгко, здатний значно підвищувати продуктивність розумової праці у людини. Як повідомляє ВВС, дослідники переконані, що цей ефект двох рослин, що століттями застосовувалися в традиційній східній медицині, виявиться просто незамінним для студентів, вчених і ділових людей, зайнятих в інтелектуальному бізнесі.

Вивчаючи вплив екстрактів цих рослин на концентрацію уваги і швидкість розпізнавання інформації у добровільних учасників експерименту, психологи з Нортумбрійського Університету (Великобританія) дійшли висновку, що оптимальним стимулюючим ефектом володіє саме строго розрахована комбінація женьшеня і гінгко. Хімічні сполуки, що містяться в обох рослинах, органічно доповнюють одна одну - на думку дослідників, екстракт женьшеня переважно стимулює пам'ять людини, тоді як хімічні компоненти гінгко допомагають піддослідним ефективно зосередитися на виконанні тесту.

Як заявив керівник наукової групи доктор Ендрю Сколі, корисний потенціал комбінації екстрактів з обох рослин вельми значний: крім вищеописаних властивостей, унікальні хімічні сполуки женьшеня і гінгко дозволяють сподіватися на отримання лікувального і профілактичного ефектів при хворобі Альцгеймера і деяких інших видах патології центральної нервової системи.

Фото

ГингкоЖеньшень