Комнатные растения
Каталог комнатных растений
Комнатные растения - А
Комнатные растения - Б
Комнатные растения - В
Комнатные растения - Г
Комнатные растения - Д
Комнатные растения - Ж
Комнатные растения - З
Комнатные растения - И
Комнатные растения - К
Комнатные растения - Л
Комнатные растения - М
Комнатные растения - Н
Комнатные растения - О
Комнатные растения - П
Комнатные растения - Р
Комнатные растения - С
Комнатные растения - Т
Комнатные растения - Ф
Комнатные растения - Х
Комнатные растения - Ц
Комнатные растения - Ш
Комнатные растения - Э
Комнатные растения - Ю
Комнатные растения - Я
Abutilon2.jpg
Статистика

Японці навчили рослини співати і розмовляти
Полезно знать

Японські учені запровадили в життя те, про що довгий час мріяли квітникарі. Ними винайдено пристрій, що дозволяють рослинам "розмовляти" зі своїми господарями. Причому "мова" квітів звучатиме як музика, повідомляє ВВС News.

Пристрій, названий Ka-on, що по-японськи означає "звук квітів", складається з магніта і котушки, які розташовуються в підставі вази. Вони сполучають стебло і листя рослини з будь-яким аудіопрогравачем.

Розробник пристрою, японська компанія телекомунікаційного устаткування Let's Corp планує наприкінці місяця забезпечити Ka-on мікрофоном, щоб власники квітів могли вести з рослинами вже повноцінну двосторонню розмову.

На думку розробників, Ka-on може використовуватися на весіллях, урочистих прийомах і навіть концертах. "Квіти будуть щасливі дарувати музику", - говорить президент Let's Corp Мацумі Гото (Masumi Gotoh). Він вважає, що "співаючі" квіти будуть набагато життєздатнішими. Найбільш видатні музичні здібності, за його словами, у соняшників і гербер.

Ціна вази, обладнаної Ka-on, становить від 30 до 400 доларів США. Вже зараз на Ka-on через інтернет надійшло понад 10 тисяч замовлень. 3 тисячі пристроїв було продано.