Мільярдер побудував на вершині хмарочоса «будиночок на дереві» - Комнатные растения
CYCAS.jpg

Мільярдер побудував на вершині хмарочоса «будиночок на дереві»

Американський мільярдер Баррі Штернліхт побудував на вершині лондонській офісної вежі готель The Treehouse Hotel, прообразом якої став дитячий «будиночок на дереві». Про це пише Поступ.

Під керівництвом Штернліхта побудований в 70-х роках минулого століття готель Saint Georges переробили в п'ятизірковий «будиночок на дереві». Всього в The Treehouse Hotel 95 номерів з панорамними вікнами. На озелененій терасі розташовані бар і ресторан, де можна помилуватися одними з кращих видів в місті. Ніч в готелі обійдеться приблизно в 300 доларів.

Готельєр надихався своїми дитячими спогадами, коли, будучи дитиною, відпочивав влітку в таборі. Штернліхт поєднав еко-концепцію готелю з передовими технологіями. У всіх номерах стоять дерев'яні ліжка, вкриті покривалом килим, зручні клубні крісла і шафи. Підлога теж виконана з дерева, а бетонні стіни в стилі лофт вирішили залишити без обробки. Гість може замовити послугу «пікнік в номері».

The Treehouse Hotel декорований вінтажними дрібничками, в душових стоять ванни з міді і стали. Зі стелі в кімнатах звисають рослини, а на книжкових полицях лежать старі настільні ігри. Замість звичного освітлення в кімнатах - лампи розжарювання і гасові лампи. Також готельєр планує перетворити автостоянку в сад.

 

Echinocactus.jpg