Ці рослини приносять гроші - Комнатные растения
grevillea.jpg

Ці рослини приносять гроші

 Ці кімнатні рослини приносять в будинок багатство

Ці рослини приносять гроші (ілюстративне фото:)

Деякі кімнатні рослини можуть залучати в будинок гроші, і цей перелік не обмежується грошовим деревом

Деякі кімнатні рослини можуть позитивно впливати на енергетику будинку, сприяючи притоку фінансових коштів і успішності до його мешканцям. Біоенергетики вважають, що ці вазони зможуть не тільки прикрасити кімнату, але і принести в будинок успіх. Топ-5 грошових рослин, простих і невибагливих у догляді, - в матеріалі Styler.

Пеларгонія

Пеларгонія, або герань, має виключно позитивну енергетику. Ставити вазон можна де завгодно - спальні, дитячої, офісі. Невибагливий зелений кущик з красивими квітами несе в будинок удачу, мир, благополуччя і достаток. А ось, щоб посилити фінансовий ефект, герань краще поставити поруч з яскраво квітучими рослинами, наприклад з азалій.

Герань охоче цвіте і невибаглива в догляді. Все, що їй потрібно - побільше світла і полив без надлишку. А щоб вона рясно цвіла, тримайте грошовий квітка в тісному горщику.

    Ці кімнатні рослини приносять в будинок багатство

    Пеларгонія (фото: rastenievod.com)

    Сциндапсус

    Це азіатське витка рослина обіцяє закликати до хати гроші, мир і гармонію. Сциндапсус - це ліана, з довгими, швидко зростаючими батогами. Якщо ви хочете, щоб рослина була пишна, висадіть кілька гілок в один горщик. А ось обрізати не варто - галузитися сциндапсус не стане. За допомогою рослини можна формувати "зелені стіни", воно дуже швидко зростає. Сциндапсус не любить яскраве сонце, поливати його потрібно помірно.

    Сциндапсус - отруйний, тому його потрібно тримати подалі від маленьких дітей. Крім того, у нас його називають "мужегоном", але на батьківщині ліани так не вважають.

 

Cyperus.jpg