Співачка, що здала матір у будинок для людей похилого віку, продала її житло - Комнатные растения
Caryota.jpg

Співачка, що здала матір у будинок для людей похилого віку, продала її житло

Мерайя Кері, що здала матір у будинок для людей похилого віку, продала її житло в Нью-Йорку


Співачка Мерайя Кері продала нерухомість своєї матері, яку раніше здала в елітний будинок для людей похилого віку. Вартість угоди склала 757,44 тисяч доларів (понад 53 мільйони рублів), повідомляє Dirt.

Це більше, ніж спочатку запитується на аукціоні Sotheby's Int'l Realty ціни в 600 тисяч доларів.

Особняк збудували у 1980-х роках на півночі штату Нью-Йорк. У будинку загальною площею трохи більше 278 квадратних метрів є чотири спальні та три ванні кімнати. На ділянці площею 24 тисячі «квадратів» є басейн, ставок з ліліями, альтанка, декоративні рослини. Ділянка оточена густим лісом. До продажу будинок простояв порожнім майже рік.

Поп-виконавиця купила нерухомість для своєї матері 1994 року за 419 тисяч доларів. Однак у 2020 році 84-річна Патрісія Кері, з якою у співачки склалися непрості стосунки, переїхала до Флориди до будинку для людей похилого віку. Його на сайті описують як «розкішний курорт для людей похилого віку», місячна вартість проживання в пансіонаті починається від 5,4 тисяч доларів.

У серпні 2021 року у Франції виставили на продаж будинок, що колись належав італійським дизайнерам Доменіко Дольче та Стефано Габбане. Вартість триповерхової вілли на Лазурному березі оцінили у 17 мільйонів євро.

 

cupfea1.jpg