Фотограф з Волгограда зняв рідкісні кадри цвітіння лотосів - Комнатные растения
Exacum.jpg

Фотограф з Волгограда зняв рідкісні кадри цвітіння лотосів

Цвітіння лотосів під Волгоградом потрапило в об'єктив фотографа. «Нежной красою» квітів, занесених до Червоної книги, поділився фотокореспондент «Міських вістей» Олег Димитров.Росіянин зняв на свій фотоапарат кілька рідкісних кадрів по приїзді в Волго-Ахтубінську заплаву. На невеликому озері в другій половині липня зацвітають рожеві лотоси.

На серії знімків видна водна гладь, над якою підносяться пастельно-рожеві і біло-жовтуваті квіти, помітні і широкі листи. На деяких фото показана темно-зелена твань, плаваюча черепаха, що достигають коробочки з насінням лотоса, а також люди, які підходять ближче до квітів, щоб помилуватися ними. Фотограф відобразив жабу, сівши в краплі води на середині аркуша, і загальний вигляд озера на тлі дерев.

За словами місцевого жителя, існує навіть «легенда, історія цих місць». Він розповів, що рожеві лотоси з'явилися завдяки одній людині, який протягом довгого часу заради дружини кидав в озеро насіння. У якийсь момент, коли його спроби «не увінчалися успіхом» і він майже втратив надії, перші рослини стали з'являтися з води. «Нам всім це необхідно, розумієте? Удача, шанс, коли зовсім немає нічого », - заявив він.

Автор статті також рекомендував не наближатися близько до лотоса, так як у воді можна не помітити і пошкодити їх кореневу систему.

У травні, як відзначають «Міські вісті», це озеро увійшло в список найкрасивіших водних об'єктів Росії. Його включили в рейтинг нарівні з Байкалом, Ладогою, Телецьким озером, Кезенойамом і рожевими озерами Криму.

У липні в Астраханській області з'явилася інтерактивна карта цвітіння лотосів. Регіон є найпівнічнішою точкою поширення цієї квітки на Землі. У зв'язку з цим рослина є неофіційним символом області.

 

 

calanhoe.jpg