Названа ягода, яка сповільнює старіння - Комнатные растения
aphelandra.jpg

Названа ягода, яка сповільнює старіння

Лікар Подхомутніков назвав блакитну жимолость важливою для роботи серця ягодою

Високий рівень вмісту декількох вітамінів і мікроелементів робить блакитну жимолость однією з найважливіших ягід, що поліпшують імунітет. Такі дані наводить РБК, підкреслюючи, що рослину можна вважати ще й рекордсменом за кількістю антиоксидантів.Остання обставина допомагає уповільнити старіння організму, попутно благотворно позначаючись на стані мозку, серця, печінки і судин.

«Є у жимолості ще одна якість, обумовленеа мікроелементами, що входять до неї, - розповів доктор медичних наук Володимир Подхомутніков. - Вітамін К, який міститься в жимолості в добовій дозі, забезпечує максимальне засвоєння кальцію. Інший важливий момент полягає в наявності в жимолості калію і магнію. Комбінація цих двох мікроелементів забезпечує хорошу ритмічну роботу серця ».
Також наголошується користь блакитний жимолості в боротьбі з бактеріями, що викликають зараження крові, перитоніт і ряд інших інфекційних захворювань.

Подхомутніков зазначив, що найкраще зберігати ягоду в замороженому вигляді - це дозволяє зберегти її корисні властивості на максимальному рівні. А ось кип'ятіння блакитна жимолость переносить дуже погано, тому при приготуванні варення її краще не доводити до граничних температур.

«Протипоказань для прийому жимолості немає, за винятком алергії на вітаміни групи B. Рекомендується вживати цю ягоду не більше 100 грамів на день», - уклав Подхомутніков.

 

 

Scindapsus.jpg